Ernie Ball 2725 Kobalto Papildomų Slinky Elektrinės Gitaros Stygos 080-038

Ernie Ball 2725 Kobalto Papildomų Slinky Elektrinės Gitaros Stygos 080-038

g1040

Nauja

Yra sandėlyje

€14.89
Vnt.

Žymos: Elektrinės Gitaros Stygos, Gitaros stygos, ERNIE BALL, Pigiai elektrine gitara, stygos, Aukštos Kokybės gitaros stygos, Kinija ernie ball Tiekėjų.

APŽVALGA

Žinomų Slinky sekas su gerai subalansuota tonusą ir pagerinti palaikyti.

Ernie Ball 2725 Kobalto Papildomų Slinky Elektrinės Gitaros Stygos yra plačiai garbinamas dėl savo pasaulinio lygio tonas. Kobalto Serija yra aiškiai pagerinti savo klasikinis nikelio-žaizdos kolega suteikia žaidėjui didesnį išlaikyti, aiškumas ir galia. Be to, jie priešinasi prakaito ir drėgmės geriau ir turėti neprilygstamą lankstumą, kai, palyginti su kitų nikelio žaizdos stygos. Kobaltas yra labiausiai magnetinio aktyvus string lydinio planetoje ir traukia magnetai į jūsų paėmimas, daugiau nei bet kuri kita eilutė.

"Ernie Ball Kobalto Stygos garso ir jaučiasi geriau nei bet kas, ką aš kada nors suvaidino! Jūs turite patikrinti juos!" - Velniop.

"Kobalto Stygos jaučiasi neįtikėtinai šilkiniai pagal mano pirštus, ir pateikti daugiau punch, produkcija, ir aiškumo, nei normaliai sekas!" - John Petrucci.

"Yra tam tikro aiškumo ir punch, jūs gaunate iš Kobalto Sekas, kad aš negirdėjau tonally iš bet kurios kitos stygos aš grojo." - Joe Bonamassa.

Visi Ernie Ball stygos yra tikslumo, pagaminti pagal aukščiausius standartus ir labiausiai kruopštų specifikacijos, siekiant užtikrinti nuoseklumą, optimalų našumą ir ilgą gyvenimą. Pagamintas JAV.

Gabaritai: 8-11-14-22w-30-38.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai