10x Naujas 6in SATA Maitinimo Y Splitter Cable Adapter - M/F (Maitinimo Laidas)

10x Naujas 6in SATA Maitinimo Y Splitter Cable Adapter - M/F (Maitinimo Laidas)

g1080

Nauja

Yra sandėlyje

€7.91
Vnt.

Žymos: Splitter Cable, Adapterio Kabelis, Maitinimo Adapteris, Pigiai kabelis splitter, Aukštos Kokybės adapterio kabelis, Kinija adapteris energijos Tiekėjams.

Mes tik laivas patvirtino, kad adresas,Jūsų, kad adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą. Prašome parašyti teisingą PAŠTO KODĄ. Rusijos svečias PRIVALO RAŠYTI VISĄ PAVADINIMĄ gauti paketą. Ačiū!

Jungia visus 3 maitinimo įtampa (3.3 V, 5V ir 12V) tarp jungtys

Pertraukos į dvi SATA maitinimo jungtis

Leidžia prijungti du SATA diskus į vieną SATA maitinimo jungtis

Paprastos naudoti ir įdiegti

1x SATA Maitinimo Kištuko 2x SATA Maitinimo Lizdas

SATA power splitter cable funkcijos male SATA maitinimo jungtis, kuri jungia prie vieno kompiuterio maitinimo šaltinis SATA jungtis, ir pertraukos į dvi SATA moterų maitinimo jungtys.

SATA power splitter/Y-kabelis nugali riba skaičius SATA, kurie gali būti įdiegti į sistemą, remiantis turimais PSU maitinimo jungtys ir pašalina kaina turintys atnaujinti elektros energijos tiekimo, kad tilptų papildomą SATA diskų.

Supakuoti Įtrauktas: 1 X SATA maitinimo kabelis Sujungia visas 3 maitinimo įtampa (3.3 V, 5V ir 12V) tarp jungtys Pertraukos į dvi SATA maitinimo jungtis Leidžia prijungti du SATA diskus į vieną SATA maitinimo jungtis Paprasta naudoti ir įdiegti 1x SATA Maitinimo Kištuko 2x SATA Maitinimo Receptac

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai