GoIP_4 uostų gsm, voip gateway/gsm, Voip gateway / GoIP4 ip gsm gateway paramos SIP/H. 323/-GOIP4 - speciali kaina

GoIP_4 uostų gsm, voip gateway/gsm, Voip gateway / GoIP4 ip gsm gateway paramos SIP/H. 323/-GOIP4 - speciali kaina

g127

Nauja

Yra sandėlyje

€149.84 €110.88
Vnt.

Žymos: sip 3g, sip jungtis, sip vpn, Pigūs sip 3g, Aukštos Kokybės sip jungtis, Kinija sip vpn Tiekėjų.

Originalus DBL GSM, VoIP Gateway(4SIMs)

Modelis: GoIP4

Bendra Informacija:

Į GoIP4 GSM, VoIP Vartų būdas leidžia tiesiogiai maršrutą tarp IP ir GSM tinklo be

naudoti FXO uosto arba PSTN tinklo.Tai yra GSM tinklo ir ip telefonijos tinklas, jungiantis

sklandžiai naujas poducts. Mobiliųjų telefonų SIM korteles, bus sumontuoti prietaisą, ir GoIP4 vartotojai

gali būti pasiekta per GSM tinklą ant automobilio aligh.Ji bulit-SIP ir H. 323, konfigūracija

lankstumas. SIP gali būti rūpestingai naudojamas, kai elektros atėjo rodyti skaičius. Su šiuo GoIP4, kad

naudojimo VoIP yra žymiai daugiau, su daug sutaupyti apie tolimojo ir tarptautinio tarptinklinio ryšio mokesčius.

1. Jungimo schema:

1) LAN prie šio prievado prie Ethernet Switch/Router, Ethernet iš DSL modemo, arba kitos prieigos prie tinklo įranga. 2) PC Prijungti kompiuterį ar kitą tinklo prietaisą prie šio prievado. 3) MAITINIMO (DC12V/2000mA) Prijungti 12V/2000mA Adapteris su sąlyga, kad šios maitinimo lizdas. 4) iš Naujo Paspauskite šį mygtuką, norėdami iš naujo nustatyti GoIP4 į gamyklinius parametrus. 2. Produkto nuotraukas rodyti: 3. Protokolas TCP/IP V4 (IP V6 auto adapt) ITU-T H. 323 V4 Standartas .2250 V4 Standartas H. 245 V7 Standard H. 235 StandardMD5,HMAC-SHA1 ITU-T G. 711 alaw/ulaw, G. 729A, G. 729AB, ir G. 723.1 Balso Kodekas RFC1889 Realaus Laiko Duomenų Perdavimo Nuosavybės Firewall-Pass-Through Technologijų SIP V2.0 Standarto Paprasta Apėjimo iš UDP per NAT (STUN) Interneto bazės Valdymo PPP over Ethernet (PPPoE) PPP Atpažinimo Protokolą (PAP) Interneto Valdymo Pranešimų Protokolas (ICMP) TFTP Klientas Hyper Text Transfer Protocol (HTTP), Dinaminis pagrindinio kompiuterio Konfigūravimo Protokolas (DHCP), Domenų vardų Sistemos (DNS) Vartotojo paskyros autentifikavimas naudojant MD5 Out-band DTMF Relės: RFC 2833 ir SIP 4 Inf. Programinės įrangos Specifikacijos LINUX OS Built-in HTTP Žiniatinklio Serverio, PPPoE Dial-up NAT Broadband Router Funkcijas, DHCP Klientas, DHCP Server Programinės įrangos (On-line atnaujinimo PSTN Skambintojo ID perduoti daug Kalbų Palaikymas Palaikomi skambučių peradresavimas Pritarė PSTN auto paskambinti PSTN Pritarė Multi_devices Bendradarbiauti Režimas(Grupė Režimas) Pritarė SMS skambučių ou 5. Techninės Specifikacijos aparatūros Savybių ir Parametrų Procesorius: ARM9E 133MHz DSP:VPDSP101-4 100MHz RAM :16M Flash :4M Maitinimas: DC12V/2000mA +-10% Įvesties AC100V į AC240V GSM Modulio Tipas: Numatytoji 900M/1800M Neprivaloma 850M/1900M Vartojimas: ne daugiau kaip 5 W Led: PALEISTI, GSM, LAN, PC,GSM Tinklo Prievadai: 2 RJ45, Rėmė NAT 100/10BASE-T Svoris :900 G, Pilnas Komplektas Darbinė Temperatūra: 0-40 Darbo Drėgnumas : 40-90 Ne Congealed Spalva : Pilka GSM SIM Prievadai: 4 VoIP Kanalai : 4

6. Taikymo atveju:

A1: Gaunamų Skambučių Centro Klientų Aptarnavimo

1.Gaunamų skambučių centrą valdo bendrovė administruoti įeinančius produkto palaikymo ar informacijos paklausimų iš vartotojų.

2.Ši programa reikalauja, kad klientai galėtų skambinti per vieną telefono numerį. Kiekvienas GSM kanalo GoIP turi savo telefono numerį. Siekiant skambindami per vieną skaičių, GoIPs turi būti sukonfigūruoti telefoną grupės režimu su vienu GoIP kaip priimančiosios, ir kitiems klientams.

3.Skambutį į priimančiosios GoIP yra automatiškai persiunčiami į tuščiosios eigos GSM kanalą telefone grupės. Skambinti tada yra nukreipti į ryšio operatorius per VoIP ryšys.

4.Pagrindiniai privalumai: quick setup, keičiamo dydžio, nešiojamas, mažai sistemos kaina, mažos veiklos sąnaudos, ypač naudojamas koriniame tinkle, jokio mokesčio už priimamus skambučius.

A2: Išvykstamąjį Skambučių Centras, Telemarketingo / Priekabiavimo

1.Išvykstamąjį skambučių centrai paprastai valdoma telemarketingo, prašyti labdaros ir politinių aukų, ir skolų išieškojimas ir kt.

2.Šioje paraiškoje, tik išeinantys skambučiai. GoIPs gali būti konfigūruojamas kaip SIP klientams registruoti SIP serverio / IP PBX arba SIP Trunk priimti skambučiai nukreipiami iš SIP Serverio / IP PBX.

3.Pagrindiniai privalumai: quick setup, nešiojamų, keičiamo dydžio, mažai sistemos kaina, mažos eksploatavimo išlaidos.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai