Didmeninė 20pcs Mabuchi FC130SA 334 VIELOS AB " Etapo kodavimo variklis 1.8 V-3.3 V dc 82ohm

Didmeninė 20pcs Mabuchi FC130SA 334 VIELOS AB " Etapo kodavimo variklis 1.8 V-3.3 V dc 82ohm

g39

Nauja

Yra sandėlyje

€28.97
Vnt.

Žymos: kodavimo variklis, kodavimo nuolatinės srovės variklis, dc encoder variklis, Pigūs encoder variklis, Aukštos Kokybės kodavimo nuolatinės srovės variklis, Kinija dc encoder motor Tiekėjai.

Didmeninė 20pcs Mabuchi FC130SA 334 VIELOS AB " Etapo kodavimo variklis 1.8 V-3.3 V dc 82ohm

SPECIFIKACIJA: Mabuchi FC130SA 334 VIELOS AB " Etapo kodavimo variklis 1.8 V-3.3 V dc 82ohm

Mabuchi FC130SA encoder tachometras, variklio encoder 334 linija AB " etapo kodavimo variklis

2: uodega su 334 vielos AB "etapo encoder, tiesioginio išėjimo Fang Bo, nereikia pridėti grandinės, naudoti paprasta, tačiau taip pat AB" etape, gali nustatyti variklio sukimosi kryptį, galite padaryti kitų motorinių encoder

3: ilga ašis širdys, jūs galite vairuoti širdys varantys arba pakeisti elastinga ar plieno kablys (konkrečių pažvelgti į šią nuotrauką)

4: kaina yra pigūs, kviečiame didmeninės (255 už dėžutę, su dėžute vienetas)

Variklio uždegimo ritė DC atsparumas 30 omų, variklio darbinė įtampa gali būti nuo 3V iki 24V. Atsparumas savo ruožtu, dabartiniai = įtampa / ritės varža. 12V laiką ir erdvę aplink greitis 8200rpm, 24V, kai be apkrovos greitis 16800 greitis kitų įtampa gali būti maždaug proporcingai.

Variklis uodega su kodavimo, visą produkciją du stačiakampio (fazių skirtumas 90 laipsnių) impulso signalą. Rezoliucija 334, o tai reiškia, kad variklio galia 334 ciklų per sukimosi ciklo pulsą.

AMT kaip nustatyti sukimosi kryptį?

1: visų pirma, A arba B geriausi prisijungti mikrovaldiklis nutraukti koja, su krašto užfiksuoti nutraukti.

2:žemyn kartu sprendžiant lygis B (arba auga krašto sprendžiant lygis B).

Variklio bruožai yra šie:

1: Mabuchi variklis, mikro varikliu ženklų, variklis yra naudojamas lazerinis spausdintuvas, pramonės kokybės. Standartiniai modeliai FC130SA, svoris apie 20g, kurių sudėtyje yra vario šepetys (dėvėti ilgas gyvenimas), rafinuotas kūrinys, varistorius, apriboti žiedas varis, nailonas plovimo daug, konkretūs matmenys, skaitykite žemiau nuotraukas.

2:334 linija AB " etapo encoder, kuriuose formuojant grandinės, produkcija yra labai kietas Fang Bo, nr. viršijimas, gali būti tiesiogiai susiję su vieno lusto IO.

Lygis, 3.3-1.5/82=21ma apie slėgio sumažėjimas yra įvertinamas 21ma banga vamzdelis yra matuojamas 3: encoder normalų darbą (5V pasiūlė linijinės įtampos reguliatorius chip pinigus ar pakeisti kodavimo grandinės perdavimo vamzdis apriboti srovės rezistorius R1, dabartinis 82 Europoje, grandinės, daugiausia raudonos kiekio energijos suvartojimas, rekomenduojama naudoti linijinės įtampos reguliatorius chip spardytis, tiesiogiai pakeisti apriboti srovės pasipriešinimo galimybė stiprus, kitaip lengva sugadinti), specifikaciją, 3.3 V, energijos suvartojimas (pagrindinis perdavimo vamzdis raudonas maitinimo LED 1,5 V) elektros energijos po kodavimo skleidžia raudonos šviesos, labai gražus, AB " etapo išėjimo etapas ir B etapo auga arba mažėja krašto teisėjas vieni su kitais, mes galime spręsti apie variklio sukimosi kryptį.

4: paaiškinti signalo linija: etapas kvadratinių bangų produkcija, B etapo square wave output VCC, GND yra encoder tiekimas turi būti reguliatorius, įtampos diapazonas 1.8-3.3 v. 5V pasiūlymus su linijinės įtampos reguliatorius chip pinigus ar pakeisti kodavimo grandinės ant paleidimo vamzdis apriboti srovės rezistorius R1, dabar 82 euro, grandinės, daugiausia raudonos išmetimo vamzdis energijos suvartojimą. Variklis +, variklis - DC variklių maitinimo įtampos diapazonas 3-24v, nominali 12V, nr. apkrovos srovė 30-40ma. Nuolatinės SROVĖS variklio galia ir kodavimo tiekimo fizinio visiškai izoliuotas, tada tik encoder galia, ranka sukasi variklis, gali išvesti AB "etapo square wave", galima ne tik nustatyti greitį, taip pat gali nustatyti sukimo momento kryptimi. Šį principą gali variklinių kaip encoder naudoti, variklio veleno, jungiantis kitų prietaisų ir tolesnė rotacija. Ir varikliu, variklio įtampos diapazonas yra labai platus, ir suskirstyti į teigiamus ir neigiamus, poliškumas, savo ruožtu, kontroliuoti variklio pasukti reversely, 3-24V gali dirbti (kuo didesnė įtampa, tuo greičiau sukimosi greitis, arba su PWM duty santykis kontrolės, ir variklis, variklis sujungtas su PWM ratai). Bet encoder maitinimo reikalavimai yra aukšti reikalavimai, įtampos reguliatoriai, teigiamas ir neigiamas poliškumas yra absoliučiai neteisingai!

5: originalus su kištukinių lizdų, bet be linija turėtų taip FPC) jungtis, tačiau šios jungties, yra labai brangu, net daugiau, nei kainos motorinių pati, kad studentai ir daryti eksperimentus arba kitų bendrosios paskirties su tiesioginio suvirinimo liniją ant PCB (vielos, pritvirtintos prie kūno, neleisti nutraukti). PCB dėl daugelio signalų taškai gali būti suvirinti, atsižvelgiant į jų lygį, suvirinimo nustatyti taško, suvirinimas. 6: jei norite pašalinti kodą, be to, turi turėti tvirtą praktinių gebėjimų, kai kurie įrankiai ir gebėjimas priimti specialūs įrankiai, kitaip tai lengva pašalinti blogai. Mes ne pateikti išmontavimo paslaugos. Apie etapai: pirmasis lydyto PCB ir variklis prijungtas, atviro kodavimo PCB. Tada padaryti specialūs įrankiai (žr. toliau pateiktą paveikslėlį demo), su spaudimas pagal aukščiausio diskas (tikrai ne traukti sunku), prieš kirminas, jei jums reikia padalinti, su viršuje slėgio.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai