2VNT D32*300mm 10000 Gaus stiprus neodimio magnetas baras geležies pašalinimo

2VNT D32*300mm 10000 Gaus stiprus neodimio magnetas baras geležies pašalinimo

g562

Nauja

Yra sandėlyje

€103.48
Vnt.

Žymos: stiprūs neodimio magnetai, neodimio magnetas baras, Neodimio Magnetas, Pigūs stiprūs neodimio magnetai, Aukštos Kokybės neodimio magnetas baras, Kinija neodimio magnetas Tiekėjų.

Dydis:skersmuo-32 mm, ilgis 300mm.( Technologija gaminti šį magnetai yra rankų darbo. Dviejų galų magnetai yra ne visiškai suvynioti nerūdijančio plieno. Neodimio magnetas bus exposeed, kad ne. Taigi, ji negali naudojamas skysčių ir chemikalų. Turime ir kitų magnetų visiškai suvynioti 304 plieno argono lankinio suvirinimo, kurios gali būti naudojamos specialiosios aplinkos. Prašome palikite masažas.)

danga : nerūdijančio plieno suvynioti. darbinė temperatūra:žemiau 80 laipsnių.

darbo principas:

Daugiausia naudoti: magnetinio filtro juostos (baras magnetas) daugiausia naudojamas pašalinti miltelių, granulių į magnetinė geležies priemaišų, plačiai naudojami keramikos, elektros energijos, kasybos, plastikai, kaučiukas, farmacijos, maisto, aplinkos apsaugos, pigmentai, dažikliai, elektronika, metalurgijoje ir kitose pramonės šakose. Savybės: Nėra energijos, jokios taršos, gali būti montuojami bet kokioje padėtyje gamybos linija gali būti kontakto su medžiaga, erdvės taupymo, lengvas montavimas, magnetinio retųjų žemės magnetinio lydinio NdFeB kaip šaltinį stiprus magnetizmas, paprasta konstrukcija, ilgas gyvenimas, specifikaciją stilius pagal kliento reikalavimus ir gamybos vietoje savavališkai pokyčiai. Produktai yra plačiai naudojami keramikos žaliavos, chemijos ir farmacijos, mašinų ir elektronikos, dažų pigmentai, maisto, tekstilės ir kitų pramonės šakų, pvz., keraminių medžiagų, purvo geležies; frezavimo mašinos ir įranga, kurią sukelia geležies; maisto perdirbimo pramonę (pvz. dehidratuotos daržovės) visų, be geležies, silicio karbido šlifavimo pramonės, korundas, kvarcinio smėlio, aliuminio milteliai ir kitų procesų, be geležies: pašarų geležies; refractories pramonės, gamybos proceso, be geležies.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai