Bekontaktis Skysčio Lygio Jutiklis Mini Dydžio Lengvo Montavimo Ne-kreipkitės 12/24VDC Atviras Kolektorius Vandens Lygio Jutiklis

Bekontaktis Skysčio Lygio Jutiklis Mini Dydžio Lengvo Montavimo Ne-kreipkitės 12/24VDC Atviras Kolektorius Vandens Lygio Jutiklis

g7

Nauja

Yra sandėlyje

€81.95 €57.36
Vnt.

Žymos: automatinės pavarų dėžės, jutiklis maišytuvas, jutiklis wii, Pigūs automatinės pavarų dėžės, Aukštos Kokybės jutiklis maišytuvas, Kinija jutiklis wii Tiekėjų.

Ne-kreipkitės 12/24VDC Atviras Kolektorius Vandens Lygio Jutiklis

PASTABA: kai jūsų užsakymą, Prašome leiskite mums žinoti šiuos~

1: Tai yra nuoroda TIK 10 VIENETŲ WS-02 LYGIO DAVIKLIS, jei jums reikia kelių, pls pasirinkti santykinis kiekis pirkti.

2: Jūsų m easuring objektas: bako ar vamzdis? jei tai konteineris, pls pasirinkti WS-02; jei tai vamzdžio, pls pasirinkti WS-03.

3: Jei pasirinksite WS-03 vamzdžių matavimo, jūsų vamzdžio skersmuo(8~12mm arba 12~26mm)? Mes atsiųsime nemokamai santykinis laikiklis, kai mes žinome savo vamzdžio skersmuo yra. Taip pat jūs galite palikti mums pranešimą kad paaiškinimai dalis, apie kuriuos laikiklis jums reikia, B ar C? i f neturite pastaba jūsų užsakymą, kai jūs pasirenkate WS-03, mes atsiųsime laikiklis, C, nevykdo įsipareigojimų.

4: Dėl išorinio darbinė įtampa Vdd mes turime, 5 V arba 12/24V dviejų rūšių, pls pastaba jūsų užsakymą, apie kuriuos elektros energijos tiekimo norėtumėte, mes atsiųsime 12/24V nutylėjimą, jei jūs neturite pastaba, ačiū už jūsų bendradarbiavimą~

Darbo Principas:

(produkcija turi būti mažas, kai nėra vandens, ir eiti aukštas, kai nėra vandens. )

Produkto Aprašymas:

Sukeldami vandens lygio daviklis, tik reikia kabintis į ne izoliuotas konteineris, kai jūs naudojote. Tai bus išėjimas elektrinį signalą, kai skysčio lygis pasiekia nustatymo taškas jutiklis. Šis jutiklis yra lengva įdiegti ir naudoti, ir su patvaria gyvenimą.

Savybės:

1. Bekontaktis, skatinančius jutiklis yra taikomas būti įrengti ne iš konteinerių be tiesioginio kontakto su skysčiu. Tai ne griovė, kad superacid ir šarminių skysčių, o taip pat yra ne affectted masto.

2. Pažangi skysčio lygio kriterijų tikslinimo ir skysčio lygio atminties funkcija. Skysčio lygio statusą rodomas LED.

3. Tiksli ir stabili Aptikimo. Taip pat jis gali aptikti, verdantis skystis.

4. Grynas elektroninių grandinių struktūra, ne mechaninis apdirbimas, nuolatinį veikimą ir ilgaamžiškumą gyvenimą.

5. Aukštos stabilizavimo ir jautrumo, gera anti-trukdymo ir jokių trikdžių ne elektromagnetizmas.

6. Galybe suderinamumas, tai gali prasiskverbti įvairūs ne metalo medžiagos, tara, pavyzdžiui, plastiko, stiklo, keramikos ir kitų talpyklų. Jos skatina ilgis gali siekti 10 mm, ir jis gali aptikti, skystis, milteliai ir grūdų objektas.

7. Išėjimo atviras kolektorius, kuri yra taikoma bet kokios rūšies valdymo grandinės ir produkto. Jo įtampa yra nuo 5 iki 24V ir išeinamoji srovė yra 30 mA.

8. Montavimas yra paprastas ir patogus, kad yra, pasta ir naudoti.

Taikoma Diapazonas:

Buitinių prietaisų produktų, higienos prekes, pažangios kontrolės produktų, geriamojo ir valymas vandens ir vandens valymo įrengimai, gydymo ir maisto mechanizmas, įranga, cheminis mechanizmas ir įrengimai.

DYDIS:

JUTIKLIO 50×37×12mm

LAIKIKLIS 65 x 50mm

ĮĖJIMO ĮTAMPA: DC 5V

OUTPUT DC 5V 1mA

Specifikacija

Ryšys ir taikymas

Naudotojo Vadovas

1: įsitikinkite, Kad maitinimo laidai yra teisingai prieš naudojant. Jis turi būti prijungtas prie išėjimo dalis ir atsigriebti varža R1.

2: Paviršiaus, skatina jutiklis turi kabintis į konteinerį pusėje.Naudokite dervos, klijai ar dvipusės juostos ištaisyti.Žemyn-švinas yra ištraukiamas iš netherward.

3: naudojamas konteineris turi būti nemetalas ir izoliuoti,pvz., stiklo, plastiko, keramikos ir t.t. ne-dielektrinė medžiaga.

4: skysčio lygio santykinis taršos rodiklis turėtų guli centeraline vertikalios krypties paskatinti jutiklio montavimo metu.Po įdiegimo, darbo skysčio lygio ON/OFF turėtų nukrypti within10mm. Jei eiti už reikalavimas, naudokite specialų įrankį adjustagain.

5: Lyginamuoju reguliavimo metodas

Paviršiaus paskatinti jutiklio tvirtai laikosi prie konteinerio šono ir skysčio lygis yra centrinės vertikalios krypties ofthe paskatinti jutiklis.Atimti QC etiketės, Naudoti irresponsive atsuktuvas reguliuoti rezistorius viduje padarinių skylė viršuje, kairėje jutiklis. Kai LEDlight įsijungia nuo theoffstate tai reiškia, kad reguliavimas yra baigtas..

Jei turite problemų naudojimo metu,galite ne, ardyti gaminius pagal save. Prašome išardyti visą jutiklis ir grąžinti atgal gamintojui remontuoti.

Skliausteliuose Rodo

Įrengimas Nuotrauką

Atrama, įrengimas

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai