Powstro Dual USB 4.2 Automobilinio Įkroviklio & APP GPS Car Finder " Ieškiklis su Voltmeter Dabartinės Aptikti Smart Greito Įkrovimo Samsung

Powstro Dual USB 4.2 Automobilinio Įkroviklio & APP GPS Car Finder " Ieškiklis su Voltmeter Dabartinės Aptikti Smart Greito Įkrovimo Samsung

g972

Nauja

Yra sandėlyje

€10.03 €8.02
Vnt.

Žymos: baterija samsung, Dual USB, kroviklis įkroviklis, Pigiai baterija samsung, Aukštos Kokybės dual usb, Kinija įkroviklį, įkroviklio Tiekėjų.

Produktas yra GPS sekimo prietaisas, kuris gali sekti jūsų automobilį mobile APP žinoti, kur yra jūsų automobilių parko. APP gali būti naudojamas patikrinti atstumas automobilių stovėjimo vietos. Kompasas gali rodyti kryptį savo automobilių stovėjimo aikštelė. APP taip pat gali naršyti savo stovėjimo vietą realiu laiku per mobilųjį žemėlapyje. Tuo tarpu, taip pat yra dviguba-USB automobilinis įkroviklis, Maks. 4.2 išvesties, kad palaiko smart greito įkrovimo.

Savybės

Nuostabus ir patogus automobilio vietos nustatymo įrankį. Paramos APP rasti automobilį per GPS technologiją. Kiekvieną kartą, kai automobilių (automobilis yra išjungiamas), tai automobilinis įkroviklis bus automatiškai išsaugoti stovėjimo vietą. Kai jums reikia rasti automobilį, tiesiog atidarykite telefono PROGRAMĖLĘ ir lengvai rasti savo automobilį.

APP pagrindinė funkcija: Kompasas, žemėlapis, automobilių stovėjimo skaitiklis priminimas. APP: Raskite Auto

Built-in dual USB prievado, Maks. 5V / 2.1 produkcija, support imti visus elektroninius prietaisus su USB įkrovimo lizdas, tokių, pavyzdžiui, išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio, fotoaparato ir kt.

Palaiko smart greito įkrovimo, automatiškai nustatyti visų rūšių mobiliojo ryšio telefonas / tabletę, pateikti ir išėjimas stabilios ir greičiausias įkrovimo srovę. Be to, Ji taip pat turi linijinės įtampos kompensavimo funkcija, siekiant išvengti savo įkrovimo kabelis yra per ilgas, kad įtakos įkrovimo greitis.

Paramos voltmeter funkcija, automatiškai aptinka ir ekrane automobilio akumuliatoriaus įtampa ir išėjimo įtampa, jis bus rodomas išėjimo srovė, kai įkrovimo įrenginiai).

Pažangi grandinės konstrukcija, saugi ir patikima, šis nešiojamas automobilinis įkroviklis apsaugo nuo trumpo jungimo, nuo srovės, nei įtampos, perkrovos, per biudžeto įvykdymo patvirtinimo, užvaldyti ir aukštos temperatūros.

OLED ekranas su mėlyna šviesa lengva naudoti naktį. DC 12-24V įtampos įėjimas, taikomas daugumai lengvųjų automobilių, sunkvežimių, bekelės ir pan.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai